×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

زندگی نامه زنده یاد دکتر سیامک نقشبندی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: بزرگان روانشناسی

دکتر سیامک نقشبندی یکی از متخصصین در تدریس تالیف و ترجمه در حوزه آمار و روش تحقیق بود و کارگاه های آموزشی بسیاری را در این زمینه برگزار کرد.

در سال 1343 در شهر کرمانشاه چشم به جهان گشودند ، پس از پایان تحصیل در دبیرستان مقاطع لیسانس تا دکتری تخصصی را یکی پس از دیگری به پایان رساند و در سال 1374 از رساله دکتری تخصصی در رشته روانشناسی دفاع کرد.

از آن پس به مدت بیش از 15 سال در دانشگاههای مختلف مانند دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، علوم و تحقیقات، پیام نور، علامه طباطبایی، علمی – کاربردی، خاتم به تدریس در مقاطع گوناگون به ویژه کارشناسی ارشد و دکتری پرداخت. او در کنار پژوهش، نگارش مقاله های علمی متعدد، برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف، راهنمایی و مشاوره پایان نامه های بسیاری از دانشجویان را عهده دار شدند و در ضمن به عنوان عضو رسمی نظام روانشناسی به امر درمان روان شناختی هم مبادرت می ورزید.

دکتر سیامک نقشبندی ضمنا مسئولیتهای پی در پی علمی و اجرایی را عهده دار بود و به خوبی آنها را به انجام رساند. برخی از این مسئولیتها عبارتند از :

·         ریاست دپارتمان روانشناسی بیمارستان ارتش

·         معاونت دانشکده روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن

·         مدیریت گروه روانشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن و ...

دکتر سیامک نقشبندی یکی از متخصصین در تدریس تالیف و ترجمه در حوزه آمار و روش تحقیق بود و کارگاه های آموزشی بسیاری را در این زمینه برگزار کرد.

یکی از آثاری که ایشان ترجمه کردند در دوره دکتری روانشناسی دانشگاههای یاد شده تدریس می شد (کتاب تحلیل آماری روان شناسی و علوم تربیتی نوشته فرگوسن و تاکان که انتشارات ارسباران چاپ کرده  است). علاوه بر این بیش از پانزده جلد کتاب منتشر شده از وی به یادگار مانده و سالهاست در اختیار دوستداران علم و دانش پژوهان قرار دارد.

محبوبیت همیشگی وی در دوران فعالیتهای گوناگون حرفه ای در میان دوستان، همکاران و بخصوص دانشجویان و نشانه بارزی از شخصیت پربار وی در دوران حیاتش است. او تمام دوران  حیات خود را به کار علمی و تالیف و ترجمه گذراند و آنچه از او به یادگار مانده نشان دهنده زحمت بی وقفه وی در عرصه مطالعه و تحقیق است . وی پس از چندین سال کوشش در فروردین ماه سال 1389 به رحمت ایزدی پیوست.

روحشون قرین رحمت و یادشان همواره در ذهن ها

بازدید 377 بار
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 27 ارديبهشت 1397 ساعت 15:39

مدیر عامل و موسس

وبگاه: www.joomi.ir/

نظرات کاربران

 هانیه : سایت بسیار جالبی دارید    images

 

    لاله : لطفا تحلیل روانشناسی فیلم عطر را بگذارید    images223

 

   مرجان : لطفا بخش پرسشنامه ها را افزایش دهید    images22

اینستاگرام

@anis.andishe.psy

@academy.ravanshenasi

وب های مرتبط

هیئت تحریریه